Найвищою цінністю для будь-якої держави, в тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека. Щорічна акція «16 днів проти насильства» направлена на збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1328830aeb08c39529943c02a8401132.jpg)
В рамках акції був проведений захід «Зупинимо торгівлю людьми разом» (до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства), підготувала та провела вихователь Олена Купріянова.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-9-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-10-1024x768.jpg)
Форма проведення заходу-гра «Рожеві окуляри». Тема актуальна, логічність, раціональність у доборі фактів, їх осмислення. В ній прийняли участь чотири команди, учасники яких демонстрували згуртованість, ерудицію та кмітливість. У запеклій боротьби перемогу здобула команда групи 110. Захід пройшов цікаво, учні охоче приймали участь в обговоренні проблемних питань, виконували всі поставлені перед ними завдання.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-10-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-11-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-10-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-8-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-7-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-4-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-1-1024x819.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-1-1024x819.jpg)
Команда переможців отримали солодкі подарунки.
Були нагороджені сертифікатами та цінними подарунками команда ДНЗ «ПЦ ПТО» Богдана Малиненко, Анастасія Шипова, Іван Черненко, Іван Кочевой, Юрій Томків, які успішно завершили навчання у молодіжному центрі «Lighthouse» з теми «Основні правила міграції та безпечного працевлаштування». Юні тренери проводили навчання, спростовували міфи та факти про явище торгівлі людьми. Поширювали ролики з реальними історіями людей, яких зачепила ця проблема та мотивували інших пройти он-лайн квест з безпечного працевлаштування, телефонували на гарячу лінію 527 спеціалісти якої надають консультації безкоштовно та конфіденційно.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-11-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-12-1024x768.jpg)
Дякуємо БО «Світло надії» за подарунки та вітаємо переможців!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-12-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-13-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-11-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-9-768x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-8-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-5-1024x768.jpg)