Щорічно міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальний простір, вільний від насильства.
25 листопада в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» організована тематична виставка – застереження стіннівок, буклетів, плакатів , видань відповідної тематики. Виставка направлена на підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень; попередження вживання алкоголю та наркотиків; протидії торгівлі людьми, насильству; формування позитивних соціальних установок. Учні проявили інтерес до матеріалів виставки.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-13-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-14-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-12-768x1024.jpg)