Після жорстокого повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Україна є країною з найбільшим забрудненням від мін та вибухонебезпечних предметів у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами.
Саме тому, 4 грудня в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» завітала представниця Міжнародної гуманітарної організації Handicap International. Метою зустрічі стало навчити дітей уникнути ризиків повʼязаних з вибухонебезпечними предметами.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/01-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/02-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/03-722x1024.jpg)