Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

ПРО НАС

Друзі, нам виповнилося 56 років! 

(для перегляду натисніть на картинку)

Сторінка ведеться та регулярно оновлюється на виконання статті 30 Закону України «Про освіту»

Полтавське професійно-технічне училище №17 було засноване 1 липня 1967 року згідно наказу №151 Держпрофтехосвіти та Міністерства сільського будівництва як училище будівельного профілю. Базовим підприємством училища був трест «Полтавасільбуд». 

В 1987 році училищу було надано право впровадження освітньої діяльності з надання професійної освіти з робітничих професій сфери обслуговування (продавець продовольчих товарів, касир торгівельного залу). Враховуючи потреби регіону з 1988 року училище розпочало підготовку робітничих кадрів з професій слюсар з ремонту автомобілів, тракторист-машиніст широкого профілю з додатковою спеціальністю водій автомобіля (важкі вантажні автомобілі). У 1997 році ПТУ №17 було реорганізоване шляхом приєднання до нього ПТУ №34.

За наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з 1 серпня 2012 року змінено тип та перейменовано професійно-технічне училище №17 м. Полтава у державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти».

Сьогодні ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» здійснює підготовку кваліфікованих робітників за трьома напрямками: для будівельної галузі, аграрного сектору та сфери послуг.

Сьогодні трудовий колектив живе яскравим, творчим життям та відчиняє двері назустріч молоді — юним, енергійним юнакам і дівчатам, з їх сучасним, неординарним поглядом на життя й майбутнє, продовжує традиції попередників щодо удосконалення освітнього процесу, згідно з вимогами сьогодення і наполегливо готує робітничі кадри, а головне — патріотів, відданих справі й Україні.