Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

ДОДАТКОВІ ОСВІТНІ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ

З метою впровадження новітніх виробничих технологій та матеріалів в навчально-виробничий процес, надання послуг з курсової підготовки та підвищення кваліфікації на базі нашого навчального закладу в грудні 2006 року відкрито Ресурсний будівельний центр з вивчення новітніх технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». Силами працівників навчального закладу за допомогою представників компанії були створені: кабінет теоретичної підготовки, майстерня, роздягальня, санітарно-гігієнічні приміщення обладнані всім необхідним. Компанія Хенкель Баутехнік (Україна) забезпечила ресурсний центр комплексом навчально-методичних матеріалів: професіональною літературою, каталогами продукції CERESIT, технологічними картами виконання робіт, відеофільмами, сучасними підручниками, стендами, натуральними зразками.

Це дало змогу за короткий термін і з мінімальними затратами впровадити сучасні технології та матеріали в навчально-виробничий процес і відповідно у виробництво. Було проведено моніторинг будівельних підприємств та організацій з метою вивчення потреби в робітничих кадрах, спільну нараду з керівниками підприємств – потенційними замовниками кадрів, представниками міського та обласного центрів зайнятості.

Програми, за якими проводиться навчання в ресурсному центрі, використовуються і в навчальному процесі училища як додатковий модуль при підготовці групи за спеціальністю «Реставратор декоративних штукатурок. Штукатур» і як регіональний компонент, що доповнює базові програми матеріалознавства та спецтехнології в групах за спеціальністю «Маляр. Штукатур. Муляр».

Основні напрямки діяльності ресурсного центру:

  • стажування та підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • семінари-практикуми для учнів;
  • перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників будівельних організацій;
  • професійна підготовка фізичних осіб та незайнятого населення;
  • надання консультативних послуг;

А також проводяться:

  • тренінги, майстер-класи, семінари-практикуми, консультації за участю спеціалістів Хенкель Баутехнік (Україна);
  • заходи, організовані між спеціалістами Хенкель Баутехнік (Україна), виробниками, будівельниками, педагогічними працівниками ПТНЗ та представниками дилерської мережі;
  • конкурси фахової майстерності.

Ресурсний центр – це перш за все матеріальна база для здійснення якісної підготовки фахівців у галузі будівництва. Матеріально-технічне та навчально-технічне оснащення забезпечує максимальні умови для відпрацювання професійних навичок.

З моменту відкриття центру пройшли перепідготовку та отримали сертифікати відповідності понад 5000 осіб.

Постійно проводяться семінари регіонального та міжрегіонального рівня з присутністю представників компанії, на які запрошуються представники виробництва та майстри і викладачі навчальних закладів

Орієнтовна калькуляція витрат на курсову підготовку