Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

УЧНЯМ

Твої права, учню

Твої невід’ємні права та права, надані тобі державою Україна, є нашим головним пріоритетом! Їх виконання, додержування та повага до них є для нас найголовнішим напрямком педагогічної діяльності.

Ми протидіємо корупції, надаючи відкритий доступ до навчальних матеріалів курсів, залучаючи до проведення випускних іспитів третю сторону – представників роботодавців.

Ми створюємо у навчальному закладі середовище вільного вираження думок тобою, учню! Твоя думка для нас справді важлива. При цьому спілкування з тобою носить характер взаємоввічливого та неупередженого. Усі учасники навчально-виховного процесу мають рівні права на повагу та гідність.

Ми сподівуємо принципи академічної доброчесності у оцінюванні твоїх навчальних успіхів та у проведенні навчальних занять і виховної діяльності.

Ти маєш змогу брати участь у керуванні навчальним закладом через балотування на пост президента або участь у Раді учнівського самоврядування.

Ми пропонуємо тобі ознайомитися з посиланнями нижче. За ними ти знайдеш ті міжнародні джерела та законодавчі акти України, у яких детально викладено сутність твоїх прав людини й учня.