Діяльність психологічної служби у ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» забезпечується практичним психологом та соціальним педагогом.
Людина постійно стикається з різними проблемами, які намагається розв’язати самотужки. Але, у важкі критичні моменти, варто звертатися до фахівця. Фахівець психологічної служби допомагає адаптуватися до нових умов, повірити в себе, налагодити стосунки з близькими людьми, подолати кризові моменти у навчанні і роботі, пережити горе, краще зрозуміти життєву ситуацію і прийняти правильне рішення, подолати наслідки психологічної травми.
Чому мені це потрібно ?
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/01.png)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/02.png)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/03.png)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/04.png)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/05.png)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/06.png)
Психологічна служба стоїть на захисті психічного здоров’я усіх учасників освітнього процесу. Тісно працює з органами охорони здоров′я, соціального захисту, сім′ї та молоді, внутрішніх справ, а також із громадськими і благодійними організаціями.
Для отримання допомоги можна залишити повідомлення в «СКРИНЬКУ ДОВІРИ» нижче: