Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

  • Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.
  • У наявності пандус.
  • Виконано поточний ремонт класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч.

Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення.

У закладі дотримується повітряно–тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені та підтримуються в належному стані.

Учням надаються психолого–педагогічні та корекційно–розвиткові  послуги (у навчальному закладі працюють соціальний педагог і практичний психолог).

З метою забезпечення права на освіту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відповідно до Закону України «Про освіту» та Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіти» зобов’язується формувати доступне та безпечне освітнє середовище для усіх учасників освітнього процесу. Провадження освітньої діяльності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» передбачає забезпечення:

  • Безпроблемного пересування на візку на прилеглій території до будівлі закладу освіти.
  • Безбар’єрного входу/виходу та безперешкодного пересування у приміщенні закладу освіти.
  • Доступності та зручності розташування дверних прорізів.
  • Розміщення інформації про умови доступності приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Згідно витягу з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про технічне обстеження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва встановлено, що заклад забезпечений достатньою кількість технологічного та технічного обладнання для створення умов для надання освітніх послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.