Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників є важливим елементом професійного розвитку в освітній галузі. Цей процес спрямований на постійне покращення знань, навичок і компетентностей педагогів для вдосконалення якості навчання і виховання.

Перелік педагогічних працівників, які отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації

2024

2023

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників за 2023 рік

EdWay

Національна платформа можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»

Основною цільовою аудиторією Платформи є педагогічні працівники, для яких передбачено:

  • широкі можливості для пошуку програм підвищення кваліфікації та стажування;
  • автоматизоване подання заявок на навчання за обраними для опанування програмами;
  • здійснення індивідуального планування власної траєкторії професійного розвитку і підвищення кваліфікації;
  • ведення власного електронного архіву документів про результати підвищення кваліфікації та програм підвищення кваліфікації і стажування;
  • приєднання на Платформі до педагогічних спільнот закладів освіти, в яких працюють, та до Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, до яких територіально віднесені заклади освіти, тощо.

Довідковий центр EdWay Педагогічним працівникам/-ицям

ДІЯ. ОСВІТА

Національна онлайн-платформа  Дія.Освіта – кожен може обрати персональну траєкторію навчання – і вивчати саме ті теми, які цікавлять найбільше. Абсолютно всі вони є безоплатними та доступні всім охочим. Після успішного завершення навчання кожен отримує сертифікат, який можна додавати у своє резюме.

PROMETHEUS

Prometheus – одна з найбільших платформ відкритих онлайн-курсів в країні. Викладачі з України та світу допомагають отримати новітні навички у будь-якій сфері. Успішно виконайте завдання курсу та отримайте сертифікат, який Ви зможете з гордістю додати до свого резюме. 

EdEra (Education Era)

EdEra – студія онлайн-освіти, яка розміщує уроки та курси на різні теми (медіаграмотність, гендерно орієнтоване врядування, як стати підприємцем тощо), створює спецпроєкти, інтерактивні підручники.

Принцип навчання не відрізняється від інших порталів: відео-лекції, завдання, перевірка знань, іспит, сертифікат.

ВУМ online (Відкритий Університет Майдану)

ВУМ online – платформа дистанційної громадянської освіти. Навчальні курси, сформовані з невеликих відео-лекцій, практичних завдань та контрольних запитань (для перевірки набутих знань). Після перегляду всього курсу чи його блоків пропонується перевірити засвоєнні знання за допомогою тестів. За результатами тестування видається іменний сертифікат про успішне завершення навчання.

НА УРОК

Освітній проект «На Урок» – авторами курсів є педагоги-практики та фахівці, яким небайдужа доля освіти. Кожному, хто зареєструвався на курс, надається необмежений доступ до навчальних матеріалів курсу.

ВСЕОСВІТА

Освітній проєкт Всеосвіта – це сучасна платформа, яка допомагає професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

Тут можна підвищувати кваліфікацію за допомогою вебінарів, курсів, семінарів, створювати авторські тести, реєструвати учнів на олімпіади та конкурси, завантажувати безкоштовні методичні матеріали з онлайн-бібліотеки, творчі розробки для учнів будь-якого віку, вести персональний блог тощо.

Є-МОВА

Є-мова – це освітня платформа, яка пропонує курси з української мови.

Бонус – лекторії, акції, практикуми, літературно-мистецькі заходи.

ПІФАГОР

Всеукраїнська наукова онлайн-конференція Піфагор. Запропоновані на сайті курси для вчителів стануть у пригоді не лише педагогам-предметникам, але й усім зацікавленим в удосконаленні навчального процесу спеціалістам: директорам, завучам, соціальним педагогам, шкільним психологам тощо.

Науково-методичний центр ВФПО

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». Навчання проводиться за програмою підвищення кваліфікації, зокрема участь у конференціях, семінарах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо.