Завданням фізкультурно-спортивного комплексу є створення передумов для організації індивідуального та диференційованого навчання, реалізації тактично-дійової і творчої складових змісту навчання і тренування, організації роботи фізкультурно-спортивних гуртків та секцій.
До складу навчального кабінету фізкультурно-спортивного комплексу входять:
– спортивний зал;
– відкриті спортивні майданчики.
У спортивному залі створене навчально-методичне середовище, оснащене спортивним обладнання та інтаентарем. Загальна площа 288 м2
Майданчик для гри у футбол, розміром 30×65.
Майданчик з нестандартним тренажерним обладнанням, розміром 25×25м, гімнастичні снаряди (паралельні бруси, перекладини, гімнастична стійка, рукоходи, баскетбольний майданчик, розміром 14×26м.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/01-6-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/02-5-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/03-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/04-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/05-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/06-3-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/07-2-1024x768.jpg)