Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

Участь в конференції до Дня працівників сільського господарства «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення»

18.11.2021 викладачі та майстри в/н ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» прийняли участь в конференції до Дня працівників сільського господарства на тему: «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення».

Яскравими та змістовними були доповіді викладача Насвєтової Валентини Анатоліївни на тему: «Компетентнісний підхід до підготовки кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти сільськогосподарського профілю» та викладача Аверкеєвої Олени Володимирівни на тему: «Впровадження елементів STEM-навчання у освітній процес закладів професійної освіти сільськогосподарського напряму».

Педагогічний колектив ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» вітає аграріїв з прийдешнім професійним святом – Днем працівника сільського господарства. Бажаємо міцного здоров’я, щедрого врожаю та добробуту у ваших родинах.