«Палити чи ні-обирайте самі!» – тема виховного заходу, який провела 16.11.2021 майстер виробничого навчання Безручко Л.В.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-32.jpg)
Спілкування з учнями 1-го курсу пройшло з елементами дискусії. Учні групи 101 провели анонімне опитування щодо правових, моральних, медичних та етичних аспектів тютюнопаління серед підлітків. Цікавими для присутніх на заході були: презентація результатів опитування, визначення понять «пасивне паління», історичні відомості про тютюн, факти впливу тютюнопаління на організм людини, топ-7 причин, чому курити вже не модно.
Учням були запропоновані пам’ятки «Як кинути палити: 6 кроків назустріч».
«Обирай свободу від паління!» – підсумок сьогоднішнього спілкування.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-33.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-30.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-23.jpg)