Цікаво проходить щорічно спортивне свято «День здоров’я», учні змагаються в різних видах спорту в командах, отримують нагороди і задоволення від цікавих конкурсів та ігор. А головне те, що всі намагаються бути здоровими, піклуються про здоровий спосіб життя. Адже наша мета – збереження здоров’я нації.
Спорт – це здорово! Бути здоровим – жити здорово! Займайтеся спортом, як учні і вчителі ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» і вас чекає успіх! |
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-59.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-49.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-38.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-28.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/7-12.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/8-12.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/9-8.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/10-6.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/11-6.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/12-3.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/13-2.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/14-1.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/15-1.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/16-1.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/17-1.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/18-1.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/19-1.jpg)