Видатному українському вченому Борису Патону 27 листопада 2019 року виповнюється 101 рік. Завдяки своїм винаходам вчений відомий по всьому світу. Винаходи Патона допомагають проводити зварювання під водою, в космосі і навіть в організмі людини.
З метою популяризації робітничої професії, розширення творчого кругозору учнів, майстер в/н Безручко Лариса Володимирівна провела разом з учнями усний журнал «Євген і Борис Патони – мрія, втілена в життя».
Цьому передувала цікава пошукова робота учнів: маловідомі факти біографії вчених, їх уподобання, сімейні цінності, громадянська позиція. Яскрава презентація, відеофрагменти досягнень українських вчених, діалог з аудиторією вдало доповнили усний журнал. А учнівська презентація, звіт по пошуковій роботі, вірші про зварювання не залишили байдужими гостей. «Чому я навчився у свого батька? Людина повинна любити свою справу і віддаватися їй» – ці слова Бориса Патона стали головним лейтмотивом заходу.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-130-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-114-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-93-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-81-1024x768.jpg)