19 грудня в Державному навчальному закладі «Полтавський центр професійно-технічної освіти» для дітей сиріт та дітей з особливими освітніми потребами був проведений виховний захід «На гостини до Миколая», де художній керівник Легуша А.М. ознайомила з історією свята, його традиціями та святкування в різних країнах світу. Розкрила образ Святого Миколая на прикладах переказів та легенд.
Робити добрі вчинки – гарна традиція українців. Саме в цей день голова фермерського господарства, депутат Скороходівської територіальної громади Полтавського району Шляхов Олексій Іванович забезпечив солодкими подарунками дітей пільгових категорій. Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
Колектив закладу освіти щиро вітає усіх з прийдешнім святом та бажає миру і тепла у кожній домівці!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-1024x768.jpeg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-1024x768.jpeg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-2-1024x768.jpeg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-768x1024.jpeg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-768x1024.jpeg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/5-768x1024.jpeg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/6-768x1024.jpeg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/7-1024x768.jpeg)