20 грудня в рамках «Обласної програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки» учень групи № 203 з посиленою військово – фізичною підготовкою Хубієв Руслан Ісламович «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (кат. «С») здобув стипендію імені Героя України Андрія Конопльова для учнів, студентів закладів освіти Полтавщини.
Виховання в русі патріотичного обов’язку в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» – постійна та результативна робота.
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/01-2-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/02-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/03-2-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/04-1-1024x768.jpg)