Мистецтво є незламним проявом любові і прагнення людини до життя! Саме з таким девізом представили свою творчість директор ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» Вікторія Балясна, викладач Олена Барановська, майстри виробничого навчання Людмила Сакало та Олеся Крачева у виставці художніх робіт «З любов’ю до життя», яка відбулася 21 грудня 2022 року в приміщенні Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Організатор заходу – Полтавська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.
Незламність – це стійкість бути собою у найсуворіших випробуваннях і у будь – яких життєвих обставинах.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-22_19-24-58-951-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-22_19-25-24-279-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-22_19-24-42-742-768x1024.jpg)