В ДНЗ «Полтавський центр професійно- технічної освіти» працює гурток «Національно – патріотичного виховання». Учні зустрічаються з учасниками АТО, з рідними загиблих героїв, відвідують бійців в госпіталі, передають гостинці на фронт…
«Герої нашого часу» таку назву мала бесіда учасника Євромайдану, АТО Віталія Михайлика з учнями центру.
Цікаво та змістовно пройшла зустріч, була дуже корисною та інформативною.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-136.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-121.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-97.jpg)