19.01.2023 р. у приміщеннях навчально – практичного центру ДНЗ «Полтавський центр професійно- технічної освіти», майстром виробничого навчання Сакало Л.Я. були проведені пробні кваліфікаційні роботи у групі 112 за професією: «Штукатур. Реставратор декоративних штукатурок та ліпних виробів» за кваліфікацією: штукатур III розряду.
Здобувачі освіти показали високі результати актуальної на ринку праці професії.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-768x1024.jpg)