В рамках місячника Охорони праці в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» майстром в/н Ласкавенко Т. І. разом з поліцейським роти 1 батальйону УПП в Полтавській області Катериною Жигигій проведено інструктаж на тему: «Безпека руху- безпека життя!».
Учні мали можливість повторити та систематизувати знання з правил дорожнього руху, практично їх закріпивши.
Всі присутні учні отримали подарунки від Управління інфраструктури Полтавської ОДА-флікери.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-10.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-10.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-6.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-2.jpg)