26 квітня ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» приєднався до Всеукраїнського вшанування 33-річниці пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, провівши урок-реквієм «Перевірені Чорнобилем», викладач Аверкеєва О.В.
Мета заходу: згадати про трагедію віку-вибух на ЧАЕС, визначити негативний вплив аварії на екологічний стан та здоров’я населення України, засвоїти уроки, які дав людству Чорнобиль, навчити учнів сприймати чужу біду, як власну.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-8.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-8.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-5.jpg)