27 квітня відбулася благодійна ярмарка серед учнів та працівників профтехосвіти. Ця подія вразила своєю душевністю та бажанням допомогти нашим захисникам та захисницям.
Учні не лише продемонстрували свої таланти та вміння, але й показали справжню силу спільноти, об’єднавшись для допомоги тим, хто цього потребує. Кожен вніс свій внесок, і результати були неймовірними. Подібні заходи підвищують свідомість учнів про проблеми сьогодення. Крім того, розвивають їхню емпатію та соціальну відповідальність.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-07-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-11-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-15-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-19-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-29_203222-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-29_203245-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_19-47-22-1024x768.jpg)