30 квітня у стінах ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відбувся майстерклас із писанкарства від талановитої майстрині Наталії Филенко.
Підготовка до розпису розпочалася багатоаспектним екскурсом в історію писанкарства, під час якої пані Наталія розповіла нам про сакральне значення писанки у нашій культурі, особливості давнього мистецтва писанкування та глибокий символізм кожного виробу.
Атмосфера була наповнена радістю та співпрацею, а кожен момент був сповнений відкриттів та натхнення. У результаті кожен учасник отримав приємні враження та свою власну унікальну писанку, яка стане надійним оберегом для родини.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-01_16-30-30-1024x576.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-01_16-30-33-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-01_16-30-36-1024x768.jpg)