1 травня при ДНЗ «Решетилівський аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» відбулося успішне підвищення кваліфікації викладачів предмету «Захист України». Це включало в себе участь у польових зборах та тренінгах з актуальних питань безпеки. Викладачі отримали нові знання, які допоможуть їм краще підготувати здобувачів освіти до викликів сучасного світу, і підвищили рівень професіоналізму у своїй галузі.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-01_14-01-59-644-771x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-01_14-01-59-867-771x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/yzobrazhenye_viber_2024-05-01_14-01-59-915-771x1024.jpg)