Звіт про проведену роботу під час декади сфери обслуговування з 11.02.2019р. по 22.02.2019р.
Метою проведення декади професії була популяризація робітничих професій, профорієнтаційна робота та залучення випускників шкіл до цікавих заходів, які проводяться в нашому закладі; ознайомлення з традиціями українського народу, родинними цінностями; національно – патріотичне виховання.
Викладач економіки Момот Л.В. провела екскурсію до Краєзнавчого музею. Метою проведення було ознайомлення учнів з історією виникнення грошей.
На третьому поверсі навчального закладу було проведено виставку обладнання з професій: «Продавець продовольчих товарів. Касир торговельного залу.», «Охоронник».
13.02.2019 р. ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» гостинно приймали учнів шкіл Полтави та області. Викладач Лобанова І.В. з ученицею групи № 206 Довгаль Кариною представили учням пряники у вигляді сердечок ,виготовлені гуртком технічної творчості, якими пригостили гостей.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-77.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-65.jpg)
14.02.2019 р. відзначають День закоханих. Майстри в/н та учні груп підготували веселі конкурси переможці яких отримували солодкі подарунки.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-78.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-66.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-50.jpg)
Викладач Момот Л.В. провела відкритий урок на тему: «Основи електробезпеки». Найцінніше що є в людини це життя. Безпека на виробництві, під час навчального процесу, в побуті, дотримання елементарних правил може врятувати кожного з нас.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-81.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-67.jpg)
Майстром в/н Терещенко С.М. був проведений відкритий виховний захід на тему: «Що криється за чашкою кави?». Щоранку мільйони людей починають свій день з горнятка міцної кави. Проте не всі знають цікаві факти: історію походження,як впливає на організм людини,шкідлива вона чи корисна.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-82.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-68.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-51.jpg)
Український народ багатий своїми традиціями. Підростаюче покоління повинно знати історію, традиції свого народу. Саме захід проведений майстром виробничого навчання Карпенко Н.Б. на тему: «Як на масляній неділі з труби млинці летіли!» присвячений даній темі. Присутніх ознайомили як зустрічають Масляну,які існують рецепти малинці та з якими начинками готують.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-83.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-69.jpg)
На завершення декади сфери обслуговування викладач Лобанова І.В. провела відкритий виховний захід на тему: «Український борщ». Здавна в Україні борщ вважався символом міцної родини. Учні ознайомились з унікальністю та неповторністю цієї страви,фестивалями борщу що проводяться на Полтавщині,Тернопільщині, Черкащині. Ось така багата стравами наша Україна! Кожен регіон має чим пригостити і здивувати. Зібратися б усім – від Сходу до Заходу,від Півночі до Півдня – за великим – великим столом, бо ми ж – єдина країна!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-84.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-70.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-52.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-33.jpg)