Предметний тиждень хімії та біології проходив з 11.02.2019 р. по 15.02.2019 р.
Мета. Вдосконалювати знання з хімії та біології; розширити знання учнів про біохімічні процеси; стимулювати пізнавальну діяльність учнів, розвивати інтерес до предмету хімії; формувати вміння швидко і чітко формулювати свої думки, логічно їх викладати; розвивати інтерес до предмету хімії; виховувати шанобливе ставлення до природи, берегти та примножувати природні скарби рідного краю.
Участь у підготовці та проведенні предметного тижня брали учні першого, другого та третього курсів, а саме:
11.02.19 р. був проведений конкурс стінгазет, світлин на тему: «Хімія та сучасність», «Хімія в нашому житті» . В цьому конкурсі активно приймали участь учні груп № 202, 302.
Переможцями конкурсу стали група № 202, стіннівка «Річки як люди».
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-7.png)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-5.png)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-47.jpg)
11.02.2019 р. Лекція-бесіда: «Таблиця Менделєєва в твоєму раціоні». Брали участь учні групи № 203 («Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів»).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-71.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-60.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-46.jpg)
12.02.2019 р. Лекція: «Обережно-ожеледиця». Перегляд відеороликів. Учні групи № 103 («Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів»).
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-72.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-61.jpg)
13.02.2019 р. Відкрите засідання предметного гуртка «Правильне харчування-запорука здоров’я». Біологічний вісник.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-73.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-62.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-48.jpg)
14.02.2019 р. Виховна година «Ці смачні та небезпечні чіпси». Хімічний вісник.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-74.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-63.jpg)
15.02.2019 р. Виховна годна «Долина Чорних смерчів», до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-75.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-64.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-49.jpg)
Підведені підсумки підтвердили доцільність проведення предметного тижня. Учні розширили свої знання та проявили інтерес до вивчення предметів хімії та біології.