Одним з найефективніших засобів пропаганди здорового способу життя, виховання моральних якостей молодого покоління є зустрічі зі спортсменами, які являються чудовим прикладом для наслідування, для виховання наших учнів.
7 грудня в ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» відбувся захід в рамках акції «16 днів проти насильства» на тему: «Здоровим бути модно». Гостем заходу був відомий спортсмен, заслужений тренер України з боксу, головний тренер СК «Локомотив» Проскурня Михайло Мусійович.
Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Гість розповів учням про його захоплення боксом ще з дитинства, про нелегку дорогу до перемог Він впевнений це справжнє чоловіче заняття, яке дає змогу бути сильним, найти вихід з будь – якої ситуації.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-5-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-6-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-6-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-5-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-4-1024x768.jpg)