«Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять,
За скоєний гріх розіп’ята живцем,
Прип’ята до неба, щоб випити вічність,
Щоб вмити від бруду змарніле лице?»
Сьогодні в ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» з нагоди 38 річниці від дня Чорнобильської трагедії було проведено круглий стіл на тему «Мирний атом Чорнобиля за лічені секунди змінив життя…».
В ролі модератора виступила викладач фізики Насвєтова В.А. Всі присутні мали змогу висловити свої думки, спілкування учасників перейшло у дискусію. Разом розглянули хронологію подій, пов’язаних з ЧАЕС. Учнів схвилювали наслідки Чорнобильської катастрофи.
Хвилиною мовчання вшанували загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, адже подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/00-4-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/01-7-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/02-8-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/03-9-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/04-5-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/05-2-1024x768.jpg)