28 квітня-Всесвітній день охорони праці.
Сьогодні учні 102 групи ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» разом з викладачами охорони праці Момот Л.В. та Лихошвай В.О. переглянули та обговорили презентацію до Дня охорони праці.
Метою заходу було привернути увагу учнів до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.
Дотримуйтесь правил з охорони та безпеки праці!
Охорона праці – запорука життя!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/01-6-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/02-7-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/03-8-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/04-4-1024x768.jpg)