18 квітня 2024 року на спортивній базі Полтавського професійного ліцею, проведені фінальні обласні Спортивні ігри з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Участь у фінальних змаганнях у складі збірної ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» приймали здобувачі освіти Зубюк Євгеній, Підгорний Арсеній. Змагання, без сумніву були потрібними і корисними, свою користь вони приносять і молодим, і досвідченим спортсменам. Фінальна розв’язка стала справжньою війною нервів, і переможцем з неї вийшли представники нашої збірної.
У змаганнях брали участь усі найсильніші гравці області, але ми зуміли досягти своєї мети і виграли срібло. Ми довели, що є сильними, та зробили все щоб конкуренти з нами рахувалися і поважали.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-22_09-46-45-741-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-22_10-35-09-884-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-22_10-35-10-151-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-22_10-35-10-379-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-22_10-35-10-526-1024x768.jpg)