Державний навчальний заклад
"Полтавський центр професійно - технічної освіти"

Зустріч зі старшим інспектором Полтавського районного відділу філії Державної установи Центр пробації в Полтавській області, капітаном внутрішньої служби Дрозд Н.В.

В рамках правовиховної роботи у ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» проводяться різноманітні виховні години, години спілкування, інформаційні п’ятихвилинки щодо профілактики шкідливих звичок, негативних явищ в учнівському середовищі.

Так, 19 травня в стінах навчального закладу пройшла зустріч учнів зі старшим інспектором Полтавського районного відділу філії Державної установи Центр пробації в Полтавській області, капітаном внутрішньої служби Дрозд Надією Володимирівною.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання і попередження вживання алкоголю та наркотичних речовин, протидія булінгу у молодіжному середовищі; вирішення складних життєвих обставин, які несуть загрозу життю, скоєння адміністративних, кримінальних злочинів та відповідальність за їх скоєння.

Надія Володимирівна звернулася до учнів з проханням бути відповідальними, розумними, обачними і небайдужими. Доречним і корисним був показ фільму «Як Жека не потрапив за грати».

Такі зустрічі дають можливість виробляти в учнів уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками, самозбереженням, знати свої права та обов’язки.