Серед тематичних заходів до акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства», з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності учнівської молоді щодо проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, 8 грудня 2021 року в учнівському гуртожитку ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» вихователем Оленою Купріяновою проведено відкритий виховний захід «Тільки не мовчи».
Вона ознайомила учнів на прикладах із видами та ознаками домашнього насильства. Надала алгоритм дій у ситуаціях, якщо б вони стали свідками або жертвами домашнього насильства. Переглянули відеоролик «Ми – проти насильства» створений Нацсоцслужбою та рекомендований Департаментом освіти і науки Полтавської ОДА (лист від 26.10.2021 № 7410/02.02-24).
Будьте уважні до близьких та дбайте про здоров’я ваших стосунків!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-1-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/12-1024x768.jpg)