08.12.2021 у рамках предметного тижня права викладачами Підгорним Д.В. та Рукавченко Н.І. було проведено турнір правознавців, участь у якому взяли учні навчальних груп 202, 203.
Цікавий захід, мета якого поглибити знання з правознавства, популятизувати предмет серед учнів та перевірити вміння застосовувати набуті знання на практиці.
Журі у складі Рукавченко Н.І., Шинкаренко К.О., Підгорний Д.В. визначили переможців, ними стали учні групи 202.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-3.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-3-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-2-1024x694.jpg)