День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.
22 січня 2023 року в учнівському гуртожитку ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» вихователем Гергелем А.М., проведено виховну годину «Вільна, соборна, могутня, єдина – ненька моя, Україна».
Учасники заходу вшанували пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю, хвилиною мовчання.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_6724-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_6725-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-1-1024x768.jpg)