Тематичну екскурсію до Дня Українського козацтва та Захисника України провели викладачі центру Рукавченко Н.І., Насвєтова В.А., майстри в/н Ласкавенко Н.І., Коротич Є.М. разом з учнями групи 203 та 302 пройшлися місцями, пов’язаними з українськими козаками. Познайомилися з експозиціями краєзнавчого музею ім. В. Кричевського та відвідали Свято – Успенський собор, де учасники благодійної акції «Батарейки здавайтесь», та «Добро жменями» передали представникам Батальйону Небайдужих зібрані учнями батарейки та пластикові кришечки.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/2-43.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/4-23-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/1-51.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/3-31.jpg)