27.01.2023 р. майстрами виробничого навчання Шульга І.П. та Козуб В.І. була проведена кваліфікаційна пробна робота з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1, А2»). Водій автотранспортних засобів (категорії «С»)».
Здобувачі освіти відпрацьовували вправи, які проходили на уроках виробничого навчання, а також виробничої практики.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-01_08-40-09-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-01_08-40-17-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-01_08-40-23-768x1024.jpg)