В історії кожної нації є дати, згадка про які, змушує в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одним з таких свят для України є відзначення Дня Соборності. З нагоди цього свята в ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» пройшов виховний захід «Акт злуки: відтворення історичної правди», який провела викладач Рукавченко Н.І.
Учні познайомилися з історичними подіями, переглянули документальні стрічки та поділилися своїми враженнями про те, як відмічається це свято сьогодні. Зробили головний висновок: «Сьогодні День Соборності – це не просто свято. Це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель». Мабуть тому цей день ще носить назву – СВЯТО ЄДНОСТІ.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1b4d4d26eab6178aa4a05f7585e0a6d2-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/45cfa90c6e9c8548f687a07bba01b5ca-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/12dc08e044c02d2b30a17f458c277c45-1024x768.jpg)