День міста – це день пам’яті тих, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього прийдешніх поколінь. Ми пам’ятаємо і цінуємо подвиг, який здійснили для нас герої-визволителі. Погляньте довкола! Яке величне і ошатне наше місто! Недарма його називають серцем і душею України.
Учнівська родина та педагогічний колектив щиро вітають рідне місто із Днем народження.
Від щирого серця бажаємо Полтаві процвітання, зростання та миру!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-2-1024x576.png)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-112-1024x576.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-98-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-83-1024x768.jpg)