В стінах нашого освітнього закладу ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» були проведені військо-патріотичні змагання «Маргеловський тримаємо стрій». Захід приурочений до дня народження засновника десантних військ Василя Маргелова. У змаганнях приймають участь громадські організації, юнацькі клуби та гуртки військово-патріотичного спрямування Полтавської області.
Протягом декількох днів хлопці пройшли увесь арсенал справжнього бійця: від стройової підготовки до стрільби з автомата, міномета та гранатомета. Позмагалися юнаки і на вправність з укладки парашуту та надання першої медичної допомоги пораненим.
Вітаємо! У загальному підсумку команда ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» зайняла ІІІ місце.
Дякуємо за багаторічну плідну співпрацю і військово-патріотичне виховання!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-119.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-103.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-88.jpg)