Сьогодні, 29 січня, ми вшановуємо юних Героїв Крут, які зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію. Вони захистили Київ від більшовицької навали, яка чорною свинцевою хмарою сунула на Київ і усунули серйозну загрозу, яка нависла над Батьківщиною. Молоді й зовсім юні українці поклали на вівтар жертовності власне життя заради свободи, національної гідності та незалежності Української держави.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/ad344fbf9efd5693a503e4f745df9f91-removebg-preview.png)
Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді, шануймо тих, хто бореться за Україну сьогодні, самовіддано відстоюючи незалежність та територіальну цілісність країни.