21 травня колектив центру радо вітав випускників закладів освіти міста, району та їх наставників.
У рамках Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти отримали інформацію про професії, за якими здійснюється підготовка в центрі, більше дізналися про умови вступу, особливості навчання у закладі професійної освіти, про цікаве позаурочне життя, мали можливість відвідати навчальні кабінети, лабораторії, майстерні.
На завершення був феєричний виступ національно-патріотичного гуртка «Гвардія», який працює на базі нашого закладу і частували смачною польовою кашею.
Дякуємо всім!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-98-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-86-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-72-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-66-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-51-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-47.jpg)