28 травня учні нашого закладу побували у Полтавському Академічному обласному театрі ляльок.
Подивилися захоплюючу виставу «Крабат-учень чаклуна». Вистава є містичною казкою-фентазі, за мотивами повісті Отфріда Пройслера «Легенди старого млина». Ляльки для цієї вистави виконала талановита художниця Лариса Маркелова, режисер-постановник та художник по костюмам Ніко Лапунов.
Глядачі дивилися на сцену у захваті. Оформлення вистави дуже цікаве. Чудова гра акторів, проекція на стінах, моторошна атмосфера – все це додавало виставі колориту середньовіччя, весела музика, захоплюючий сюжет залишили незабутнє враження.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-85-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-71.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-65.jpg)