30 червня у нашому закладі освіти відбулися урочистості з нагоди «Випуск – 2021».
Зі словами вітань до присутніх звернулася директор Вікторія Євгенівна Балясна. Побажавши успіхів у нових починаннях наголосила, – що з гордістю може називати випускників фахівцями своєї справи. Випускний – пам’ятна подія в житті кожного. Залишаючи стіни навчального закладу, Ви вступаєте в нове життя. Так нехай же сьогодні кожен з Вас зможе з упевненістю сказати, що майбутнє у нього буде світлим, а плани — грандіозними. Нехай все, що побажали збудеться, теплі слова не забудуться.
Найбільш хвилюючим моментом стало вручення довгоочікуваних дипломів кваліфікованого робітника. Після вручення дипломів випускники були нагороджені грамотами: за відмінне навчання, активну участь у житті центру та спортивні досягнення.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-97-1024x624.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-84-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-70.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-64.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-50.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-46.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-25.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-23.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-14.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-12.jpg)