З новим 2021-2022 навчальним роком.
Креативне свято 1 вересня відбулась в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» у формі інтерактивної гри – квесту під назвою «Професія мого майбутнього». За умовами квесту учні мають пройти станції згідно своєї карти. Маршрут квесту складався з 7 станцій, на кожній з яких було запропоновано виконати різноманітні цікаві і неординарні завдання. За результатами квест-гри команди нагороджені грамотами в наступних номінаціях: «Найспритніші», «Найерудованіші», «Найкмітливіші», «Найсильніші», «Наймудріші», «Найспортивніші».
Щиро дякуємо усім учасникам та організаторам квесту, і сподіваємося, що використані інтерактивні форми роботи були для Вас цікаві і корисні!!!
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-96-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-83-1024x675.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-69-668x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-63-610x1024.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-49-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-45-1024x577.jpg)