23 вересня в день святкування 78-х роковин визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників відбулася зустріч з ветераном праці, членом Спілки ветеранів, цікавою людиною Арбутовською Ларисою Григорівною. Гостя зацікавила учнів розповіддю про наше місто в роки війни та післявоєнний час.
Викладач Рукавченко Н.І., поділилася спогадами її матері, на долю якої випало важке дитинство в окупованому місті.
Документальні кадри фільму ще раз показали дітям, якою була Полтава в далекому 1943 році і яким є наше рідне місто сьогодні.
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-86-1024x981.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-75-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-60.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-54-768x1024.jpg)