28 вересня 2021 року на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно технічної освіти» відбулося засідання секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти регіону.
Директор НМЦ ПТО у Полтавській області Ірина Долина окреслила основні завдання методичної служби регіону у 2021/2022 навчальному році.
Віктор Гриженко, заступник директора з методичної роботи НМЦ ПТО у Полтавській області, розповів про організацію методичної роботи закладів з урахуванням єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО у Полтавській області «Впровадження цифрових технологій у процес підготовки кваліфікованих робітників ЗП(ПТ)О в контексті цифрової трансформації освіти».
За підсумками роботи у 2020/2021 н.р. педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти отримали грамоти НМЦ ПТО у Полтавській області.
Катерина Муліка, в.о. завідувача навчально-методичного кабінету психологічної служби ПОІППО ім. М. В. Остроградського, провела цікавий та змістовний тренінг для методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо формування «м’яких» навичок.
Учасників засідання обласної секції методистів привітав хор ДНЗ «Полтавський центр професійно технічної освіти».
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-82-1024x577.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-70-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-51-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-37-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-33-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-18-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-17-1024x768.jpg)
![](https://www.pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-10-1024x768.jpg)