З 12 по 15 березня 2024 року в Полтавському професійному ліцеї проходили Обласні спортивні ігри з волейболу (юнаки) серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Участь у змаганнях приймало 8 команд.
Перший змагальний день приніс команді поразку, але хлопці не здались. Другий змагальний день приніс перемогу, а це надало команді настрій.
У фінальній частині змагань команда «Полтавський центр професійно–технічної освіти» перемогла команду «Полтавського професійного ліцею» з рахунком 18:6 і залишила переможне 3 місце за собою.
Вітаємо наших волейболістів та їх керівника з вдалим виступом та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та спорті!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/01-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/02-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/03-1-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/04-1-1024x768.jpg)