22 січня в рамках тижня історії та права проведено виховний захід присвячений Дню Соборності України: «Єдина країна- єдиний народ».
Метою заходу було: розширити кругозір учнів центру про історію виникнення та святкування Дня Соборності України; закріпити знання отриманні на уроках історії України; прищеплювати любов і повагу до історичних та культурних надбань українського народу; виховувати почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/01-25-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/01-24-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_12-12-11-1024x768.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_12-12-45-1024x768.jpg)