17.05.2023 р. в ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти», згідно плану проведення «7–го глобального тижня безпеки дорожнього руху», плану заходів безпеки дорожнього руху, проведено практичне заняття на тему: «Правила експлуатації та використання первинних засобів пожежогасіння». Інженер з охорони праці Анатолій Гапша провів для педагогічного колективу закладу бесіду про використання вогнегасників, реагування на пожежі.
У практичній частині у кожного бажаючого була можливість відпрацювати навички гасіння вогню, використовуючи вогнегасник: для цього були створені осередки умовної пожежі, а кожний працівник міг потримати в руках вогнегасник та скористатися ним, про що дізнався у теоретичній частині заходу.
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-16_14-16-59-117-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-16_14-16-59-876-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-16_14-17-00-120-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-16_14-17-00-234-768x1024.jpg)