Україна має силу нескорених, а мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Війна це час бути сильними. Час допомагати і підтримувати Збройні Сили України, бо вони тримають мирне небо над нашими головами.
ДНЗ «Полтавський центр професійно – технічної освіти» чудово знає ціну української свободи та щиросердно допомагає безстрашним воїнам. Спільними зусиллями педагогів та учнів було придбано корисні смаколики для наших захисників та захисниць.
Єднаймося, друзі, бо лише в тісній взаємодії ми непереборна сила! Робімо маленькі вклади для Великої Перемоги! Слава Україні!
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/01-10-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/03-10-768x1024.jpg)
![](https://pcpto.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/04-7-768x1024.jpg)